I Love Assen Borrelbox
De Borrelbox is gevuld met allerlei mooie, lokale producten voor een heerlijke dag uit én thuis. De box is voor €29,95 bij VVV Assen en De Bonte Wever te koop of op deze pagina te bestellen. Meer informatie hieronder.

Met de mooie, lokale producten uit de I Love Assen Borrelbox creëer je drie leuke momenten. Begin met een DELICIOUS NIGHT IN met een heerlijk gevulde tapasplank, Drentse biertjes, een lokaal wijntje en een prachtige sfeerkaars. Zin in een PERFECT DAY OUT? Er zitten twee vrijkaarten voor de tentoonstelling 'Menyala – De buitengewone geschiedenis van de Molukkers in Drenthe' van het Drents Museum in. De tentoonstelling loopt t/m 1 oktober 2023. Als afsluiter vind je heerlijke bonbons en een lekkere thee in de box voor een echte SWEET AFTERNOON.
De box is voor €29,95 bij VVV Assen en De Bonte Wever te koop óf via deze pagina te bestellen. Je betaalt €6,95 verzendkosten om je Borrelbox thuis te laten bezorgen.
Prijzen
- € 29,95 (bij een online bestelling komen hier €6,95 verzendkosten overheen)
Locatie
Wanneer
- Dagelijks Bestel je box!