Hotel de Jonge organiseert veiling. Volledige opbrengst gaat naar WZA.

5 juni 9:24

Assen – Soms met gevaar voor eigen leven hebben zorgverleners in ons land de afgelopen maanden keihard gewerkt om het coronavirus te bestrijden. Het WZA heeft zelfs patiënten uit heel het land aangenomen in het ziekenhuis, om ruimte te creëren in ziekenhuizen elders. Medewerkers stelden zich uiterst flexibel op en dit is niet onopgemerkt gebleven. Daarom organiseert Hotel de Jonge een veiling voor de medewerkers van het WZA. Bedrijven die mee willen doen aan deze veiling kunnen zich t/m vrijdag 19 juni aanmelden via www.ditisassen.nl/aanmeldenveiling

Horeca weer open

‘Dankzij hun harde werken, flexibele houding en vastberadenheid gedurende de afgelopen maanden, mogen wij ons hotel en restaurant weer openen. Dat is iets wat we niet zomaar mogen vergeten’ zegt F&B manager Lorenzo Simons van City Hotel de Jonge. Om zorgverleners van het WZA te bedanken organiseert Hotel de Jonge samen met andere (regionale) bedrijven een veiling. Ook Banketbakkerij Gosselaar, Restaurant Klein Paramaribo, Bierbrouwerij Maallust en enkele andere bedrijven ondersteunen dit initiatief inmiddels. ‘We hebben mooie items verzameld om te mogen veilen. Bijvoorbeeld hotelarrangementen, bierpakketten, taart, dinercheque ’s en meer. Maar dit is nog niet voldoende! We zijn op zoek naar nog een aantal Asser bedrijven die dit initiatief willen ondersteunen. De volledige opbrengst van deze veiling gaat naar het WZA.’

Volledige opbrengst naar het WZA

‘Na uitvoerig contact te hebben gehad met de personeelsvereniging van het WZA zijn wij tot het idee gekomen de gehele opbrengst te gebruiken om iets te doen aan de buitenruimte van het WZA.’ Het Asser ziekenhuis beschikt op dit moment over een prachtige tuin met terras. Echter ontbreekt het nog aan relax-plekken en (buiten)sporttoestellen. ‘Hiervoor willen wij een bijdrage leveren, zodat medewerkers na het harde werken ook optimaal kunnen genieten of sporten om hun gedachten even te kunnen verzetten in de pauze. Alles om deze helden een gezellige en mooie plek te geven.’

De veiling zelf zal op dinsdag 23 juni t/m zondag 28 juni 20:00 uur online plaatsvinden via veiling.ditisassen.nl