Vrijheidsbrunch XXL
Eet je mee? Op maandag 5 mei ben je van harte welkom bij de Vrijheidsbrunch tijdens het Bevrijdingsfestival Drenthe. Meer informatie hieronder.
Contact

Eet je mee? Op maandag 5 mei ben je van harte welkom bij de Vrijheidsbrunch tijdens het Bevrijdingsfestival Drenthe. Samen met 1.000 bezoekers genieten van de vrijheidssoep, gemaakt door chef Jet van Nieuwkerk. Van Nieuwkerk is bekend van haar kookprogramma’s bij onder andere 24Kitchen, haar diverse kookboeken en Tip van Jet.
De tafelkleden die speciaal voor deze Vrijheidsbrunch worden ontwikkeld, verleiden bezoekers om in gesprek te gaan over vrijheid. Verbind je met mensen uit verschillende culturen, verhalen en overtuigingen. Wat betekent vrijheid voor jou?
Gratis aanmelden
Deelname is gratis, maar aanmelden is verplicht. Meld je tijdig aan, want vol=vol! Klik hier om je aan te melden.
De Vrijheidsbrunch wordt muzikaal ondersteund door Klezmer & Co.
Datum: maandag 5 mei
Tijdstip: 10.30 tot 11.30 uur
Locatie: Recreatiegebied Baggelhuizen, Assen
Prijzen
- Gratis
Locatie
Wanneer
- Maandag 5 mei 2025 10.30 - 11.30 uurReserveer je plek